ENTITI KAMI | PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
» ENTITI KAMI » Bahagian Sokongan Pengguna

Bahagian Sokongan Pengguna

Bahagian Sokongan Pengguna bertanggungjawab memastikan perancangan, pelaksanaan, pengurusan dan pemantauan aktiviti perolehan, baik pulih dan penyelenggaraan untuk peralatan dan kemudahan ICT di UPM serta memberi khidmat nasihat dan perundingan yang berkaitan dengan perkhidmatan sokongan dan pembangunan ICT.

   
KETUA BAHAGIAN
 
s_upg_hamidah

Hamidah Meseran

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat Kanan(F52)
hamidah@upm.edu.my
+603 97691681 

   
KETUA SEKSYEN ICT
 
s_mhafiz Seksyen ICT Kejuruteraan dan Senibina
Mohamad Hafiz bin Mohamad Zamri
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
apis@upm.edu.my
+603 97691630 /+603 97696448
s_zon6_rizalr Seksyen ICT Sains Komputer dan Teknologi Maklumat
Rizal Razak
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
rizalr@upm.edu.my
+603 97691109 / +603 97691992
s_zon7_fadzli Seksyen ICT Pertanian dan Perhutanan
Muhammad Fadzli Ariffin
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
fadzliarifin@upm.edu.my
+603 97691110 / +603 97691905
s_zon6_rosrizal

Seksyen ICT Perubatan dan Veterinar
Rosrizal Md. Zain
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
rosrizal@upm.edu.my
+603 89471106 / +603 97692773

 s_zon12_hasidin Seksyen ICT Bioteknologi dan Alam Sekitar
Hasidin Abdul Rashid
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
hasidin@upm.edu.my
+603 97691113 / +603 97691903
 s_zon10_mazlimin Seksyen ICT Sains Sosial
Mohd Mazlimin Omar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
mazlimin@upm.edu.my
+603 97691112 / +603 97691901
 Rosliza Seksyen ICT Pentadbiran
Rosliza Ibrahim
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
rosliza@upm.edu.my
+603 97691107 / +603 97691902
   

 

Kemaskini:: 13/06/2019 [nazlina]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 97691990
03 97693003
B1566396946