Seksyen ICT Pertanian, Perubatan Dan Veterinar | PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
» Seksyen ICT Pertanian, Perubatan dan Veterinar

Seksyen ICT Pertanian, Perubatan dan Veterinar

Bertanggungjawab bagi urusan berkaitan ICT untuk PTJ :

  1. Fakulti Pertanian (FP)
  2. Institut Pertanian Tropika Dan Sekuriti Makanan (ITAFoS)
  3. Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan (FPSK)
  4. Fakulti Perubatan Veterinar (FPV)
  5. Institut Penyelidikan Penuaan Malaysia (IPPM)
  6. Pusat Pengimejan Diagnostik Nuklear (PPDN)
  7. Pusat Sumber dan Pendidikan Kanser (CARe)
  8. Pusat Pembangunan Maklumat dan Komunikasi (iDEC)
  9. Hospital Veterinar Universiti
  10. Institut Pengajian Sains Sosial (IPSAS)
  11. Institut Penyelidikan Produk Halal (HALAL)
  12. Sekolah Pengajian Siswazah

 

   KETUA SEKSYEN ICT
Rosrizal Mohd Zain
Pegawai Teknologi Maklumat (F44)
rosrizal@upm.edu.my
+603 97691106
  
   PENOLONG KETUA SEKSYEN ICT

Azhana Abdullah
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA38)
azhana@upm.edu.my
+603 97691678
STAF SEKSYEN

Mohd Norazli Che Kob
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
norazli@upm.edu.my
+603 97691923

Shafik Harafi Shukri
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
shafik@upm.edu.my
+603 97693024

Mohammad Norazmie Tarmisan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
mnorazmie@upm.edu.my
+603 97693005

Huzairi Husin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
huzairi@upm.edu.my
+603 97691922
Azli Sharman Mohd Ali
Juruteknik Komputer (FT22)
azli_sharman@upm.edu.my
+603 97693023

Nik Azeri Nik Aznan
Juruteknik Komputer (FT19)
nikazeri@upm.edu.my

Azmer Azaile
Pegawai Eksekutif 4 (PE4)
azmer@upm.edu.my

 

Nurul Nadia Abdol Rahman
Pegawai Eksekutif 4 (PE4)
nadia_rahman@upm.edu.my

 

 

 Mohamad Taufik Jabir
Juruteknik Komputer (FT19)
taufik_jabir@upm.edu.my
+603-97691928

 

 

 

Kemaskini:: 03/01/2024 [zalaz]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 97691990
03 97693003
SXFSPAX~

Hello!