Bahagian Pentadbiran | PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
» Bahagian Pentadbiran

Bahagian Pentadbiran

Bahagian Pentadbiran (BPT) bertanggungjawab memastikan perancangan, pelaksanaan, pengurusan dan pemantauan aktiviti berikut:

 

  1. Pentadbiran pejabat, sumber manusia dan kewangan
  2. Pengurusan aset
  3. Pengurusan latihan staf
  4. Jaringan Luar (Latihan Industri, pelawat)
  5. Penyediaan Laporan Tahunan iDEC
  6. Pengurusan laporan pencapaian Objektif Kualiti iDEC
  7. Pengurusan Sistem Pengurusan Kualiti
  8. Urusetia Mesyuarat Jawatankuasa ICT UPM
  9. Sekretariat Mesyuarat JKTMK UPM

 

KETUA BAHAGIAN

Ketua Bahagian Pentadbiran (N44)
Mohd. Radzi Mahidin
 m_radzi@upm.edu.my
 +603 97691211

STAF BAHAGIAN

Mohd Khairil Izzan Mohd Zuki
Setiausaha Pejabat (N29)
 izzan@upm.edu.my
 +603 97691201   
  Zulkifli Bin Md Zain
Penolong Jurutera
 zulmdzain@upm.edu.my
Zaleha Hamzah
Pembantu Tadbir (N22)
 zalehamzah@upm.edu.my
 +603 97691209
  Sharifah Harazmariana Syed Hardan
Pembantu Tadbir P/O (N22)
 harazmariana@upm.edu.my
+603 97691227

Noridayu Zainal 
Pembantu Tadbir (N22)
 noridayu@upm.edu.my
 +603 97691661

  Nur Farhanis Sabri
Pembantu Tadbir (N19)
 nurfarhanis@upm.edu.my
 +603-9769 1215
Siti Zubaidah Bte Redzun
Pembantu Tadbir (N19)
 zubaidah.redzun@upm.edu.my
 +603 8947 1669
     
Nurakhirah Syafa Aminuddin
Pembantu Operasi (N11)
 syafa@upm.edu.my
 +603 97691693
  Ahmad Afwan Kamarulzaman
Pembantu Operasi (N11)
 ahmadafwan@upm.edu.my
Mohd Firdauz Abd Hamid
Pemandu (H11)
 firdauz@upm.edu.my
  Mohd Najib Mohd Yusof
Pemandu (H11)
 mohdnajib@upm.edu.my

Kemaskini:: 15/04/2024 [nazlina]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 97691990
03 97693003
SXFSQAP~

Hello!