Bahagian Pentadbiran | PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
» MENGENAI KAMI » ORGANISASI » Bahagian Pentadbiran

Bahagian Pentadbiran

Bahagian Pentadbiran (BPT) bertanggungjawab memastikan perancangan, pelaksanaan, pengurusan dan pemantauan aktiviti berikut:

  1. Pentadbiran pejabat, sumber manusia dan kewangan
  2. Pengurusan aset
  3. Pengurusan latihan staf
  4. Jaringan Luar (Latihan Industri, pelawat, technology update)
  5. Urusetia Mesyuarat ICT UPM
  6. Penyediaan Laporan Tahunan iDEC

 

Ketua Pentadbiran (N44)
Salmawati Abdul Malid
Penolong Pendaftar Kanan
mawati@upm.edu.my
+603 97691211

khairil Mohd Khairil Izzan Mohd Zuki 
Setiausaha Pejabat (N29)
izzan@upm.edu.my
+603 97691201
Syed Mohd. Shamsol Kamal Syed Naimi
Penolong Jurutera (JA29)
syedshamsol@upm.edu.my
+603 97698960
Mohd Shafarullah Jamahari
Penolong Jurutera (JA29)
jmsyhaffa@upm.edu.my
+603 9769
   
hamimah Hamimah Baharuddin
Pembantu Tadbir Kanan (N22)
hamimah@upm.edu.my
+603 97691215
 norsidah Norsidah Ani
Pembantu Tadbir (N22)
na@upm.edu.my 
+603 97691669
idayu

Noridayu Zainal
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
noridayu@upm.edu.my
+603 97691661

zaleha Zaleha Hamzah
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

zalehamzah@upm.edu.my
+603 97691209
noriah Noriah Abu
Pembantu Operasi (N11)
noriah@upm.edu.my
+603 97693006
s_arisy Aris Yatim
Pembantu Operasi (N11)
arisy@upm.edu.my
+603 97691224
firdaus Mohd Firdauz Abd Hamid
Pemandu Kenderaan (H11)
firdauz@upm.edu.my
+603 97693031
najib Mohd Najib Mohd Yusof
Pemandu Kenderaan (H11)
mohdnajib@upm.edu.my
+603 97693040

 

Kemaskini:: 04/07/2019 [nazlina]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI (iDEC)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 97691990
03 97693003
B1566396159